whatsapp
image description

AntalyaBurada Dergisi

Hizmetler

image description

AntalyaBurada Dergisi

Sayfalarında kategorili bir içeriğe sahip olan Antalya Burada dergisi, otomotiv, güzellik, sağlık, çocuk ve aile, sosyal güvenlik, turizm, iş dünyası, hukuk, tarım, teknoloji, lezzet, eğitim, gibi sayfaların yanısıra, sosyal, kültürel, sanatsal aktiviteler, kutlamalar, kokteyl, davet, açılış haberleri, röportajlar, gece hayatı,cemiyet hayatı gibi farklı ve renkli haberleri içeriğine taşıyan, seviyeli ve ilkeli içeriğini baskı kalitesi ile birleştiren bir yapın.

FİRMALARA GERİ DÖNÜŞÜM AVANTAJI

  • Antalya Burada Dergisi diğer dergilere nazaran düşük sayfa sayısı ve kategorili içeriği ile reklam verenlere avantaj sağlıyor.
  • Kuşe kağıt kalitesi ile tasarımların net görselliği
  • Kişilerin bekleme sürelerinde ‘derginin tamamının incelenecek yapıda’ olması
  • Sayfa sayısı ve ebat büyüklüğü nedeniyle inceleme ve sonuç avantajı
  • Aynı ismi taşıyan anlık haberlerin yayınlandığı sanal dünya avantajı

OKURLARINA NASIL ULAŞIYOR (600 NOKTADA 75 BİN KİŞİYE ULAŞIM)

Antalya Burada Dergisi okurlarına kurumsal ve bireysel aboneliklerin yanı sıra, ücretsiz olarak havaalanı, otomotiv servis bekleme salonları, showroom bekleme salonları, güzellik salonları, kamu kurumları, iş adamları dernekleri, resmi odalar, Antalya’nın iş dünyası, cafe & restaurantlar, spor salonları, hastaneler, poliklinikler, diş-psikiyatri vb. tedavi bekleme salonlarında, taksiler gibi kalabalık veya günlük yaşamın hareketli noktalarında bulunan mecmua stantlarında (600 noktada) yer almakta.

SADECE REKLAM DEĞİL, İÇERİK DE SAĞLIYORUZ
Antalya Burada Dergisi sadece reklam alanları ile değil, sayfa sponsorluklarıyla da firmalara geri dönüşüm sağlamakta. Örneğin güzellik merkeziniz var. Dergimizin güzellik sayfasının içeriğini firmanızın sunduğu hizmetlerin haber şeklinde hazırlanması ile size özel yayınlıyoruz. Haberin konusu hizmetleriniz, haberin sağlayıcısı firmanız oluyor. İster ilgili sayfanın tek sorumlusu olun, ister sınırlı sorumlusu olun.

Antalya Burada Dergisi farklı ebatlarda reklam seçenekleri ürün, marka ve firmanıza geri dönüşüm sağlıyor. Tabloid ölçüsünde reklam alanları ile normal dergilerden daha dikkat çekici bir reklam yayını şansına sahip oluyorsunuz.

Detaylar için lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerinden bizimle temsa geçiniz.
0532 066 03 42
0555 660 90 09
0242 325 12 05

ms@elementajans.com